کتابهای امیر قنبری

کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز

معرفی کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز

 

کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز نوشته‌ی امیر قنبری برای کسانی است که مدام در حال کار و فعالیت هستند اما به نتیجه‌ی مطلوب و در‌آمد کافی نمی‌رسند. در این کتاب به طور مفصل نه تنها به دلایل این اتفاق پرداخته‌، بلکه برای تک‌تک این مسائل راه‌کارهای عملی ارائه شده است.

اگر مدام کار می‌کنید اما از نظر مالی درجا می‌زنید در این کتاب به طور مفصل نه تنها به به دلایل این اتفاق پرداخته شده است بلکه برای تک تک این مسائل راهکار عملی ارائه شده است. اگر از نظر مالی به ته خط رسیده‌اید این کتاب می‌تواند مسیر زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. اینجا قرار نیست شما یک سری مطالب کپی شده یا ترجمه خارجی مطالعه کنید، داستان این کتاب داستان زندگی واقعی خود نویسنده است که از فقر و نداری شروع و به پول و ثروت ختم می‌شود. هر چه در کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز آمده است نتیجه اتفاقات و تجربیات فردی فقیر بوده که در حال حاضر یک معلم و مدرس ثروت است.

 

از زمان اختراع چرخ بشر علاقه خاصی به سریع رفتن نشان داده است، این سرعت نه در تنها در ماشین‌آلات است بلکه در زندگی روزمره خودتان هم شاهد آن هستید. کبوتران نامه‌بر، تلگراف، پست، تلفن، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی تنها بخشی از ظهور سرعت در ارتباطات است، حال فرض کنید می‌توانستید از این فرمول در زمینه موفقیت و کسب ثروت استفاده کنید، اگر می‌خواهید کمی از این حس را تجربه کنید به عنوان بخش ششم توجه کنید. در آن بخش خواهید دید که کسب یک ثروت میلیونی هم آن‌چنان که دیگران می‌گویند سخت نیست.

در حین مطالعه به هیچ‌وجه احساس نکنید که مباحث تئوری صِرف هستند بلکه تمام موارد بارها مورد آزمون قرارگرفته و فقط کافی است آن‌ها را در کار و زندگی خودتان اجرا کنید. وجه تمایز کتاب پولسازی از صفر تا 127 میلیون در 121 روز این است که در پایان هر فصل شما یک دستورالعمل جامع دارید و گام به گام می‌دانید که چه کاری را باید انجام دهید.

قوانین مطرح شده توسط امیر قنبری بسیار ساده است و در تمام مراحل کتاب با انجام کارهای ساده می‌توان به نتایج بزرگ رسید. مباحث این کتاب صرفا تئوری نیست و تمام موارد ذکر شده در آن قبلا مورد آزمایش قرار گرفته و خواننده نیز بعد از مطالعه‌ی هر مبحث بهتر است تمارین آن را انجام دهد تا به نتیجه‌ی مطلوب برسد.

فهرست مطالب

 

بخش اول: صفر بودن
دست نگه دارید، به خاطر فقر خودکشی نکنید.
دستورالعمل بخش اول

بخش دوم: پیله شدن
شما فقط 48 ساعت زمان دارید
دستورالعمل بخش دوم

بخش سوم: اصلاحات
سخت‌ترین قسمت بازی ثروت
دستورالعمل بخش سوم

بخش چهارم: رهایی از قرض و بدهی
تسویه بدهی 7 برابر درآمد سالیانه در کمتر از یک سال
دستورالعمل بخش چهارم

بخش پنجم: هدف گذاری، استعداد یابی و رسالت الهی
مهم‌ترین راز در هدف گذاری
دستور العمل بخش پنجم

بخش ششم: ثروتمند شدن
چگونه در 12 ماه از 12 سال قبل بیشتر پول به دست آورید؟
دستورالعمل بخش ششم

 

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن